За организацията на СУ и неформалното образование
Ето един чат,който мисля е личен и9 все пак искам да го споделя,защото това е мнението на първокурсници в СУ .... дано ви опресни малко погледа ... дано,ако един ден някои от управата на СУ го чете да се чалне малко в тъпата кратуна и да промени нещата!ДАНО! В.П . Не знам за вас, но аз вече започвам да съжалявам, че се записах в тази измислена специалност. Омръзна ми да си губя времето с глупости и неадекватни преподаватели. Много приятели се оплакват от СУ, но имам чувството, че такъв ташак, какъвто е тая специалност, няма никъде! Наистина започнах да съжалявам! Няк'ви Блажки да ме занимават половин година с малоумната им дисциплина, няк'ви олигофрени, които и за Карлуково не са, защото психичните им разстройства са по-сериозни и пр. боклуци! ИВ.ХР . Аз смятам, че Блага е пич. Все пак ако не беше тя...най-вероятно хич нямаше да мога да работя с Поуер Пинт. Не трябва да сме толкова крайни към цялата специалност, защото има някои преподаватели, които не ...