Публикации

Показват се публикации с етикета bday

Your birthday this year

Well its your birthday today! Can u imagine that we met 5 years ago and we have 5 years difference and today i am the age you were when we met that summer... The time is flying... I wish you to be healthy, to find challenges over which u grow, to find peace abd harmony and to live to the fullest... To reach success and to find the right place! Look for love... Big hugs and kisses and i hope one day no matter if it is 5 years from now we meet again, for one very different grown adventure. . .

19!

Така та моят рожден ден беше определено различен..... Четвъртък попринцип не е лош ден.... но този път,може би като за последно програмата ни е ужасна - математика и френски пак заедно... и за капак 7ми час физическо :| Но се събудих с ясното желение за нещо различно....и да чувствах се щастлива.... не бих казала,че чувствах нещо по-различно от предният ден,но с нарастването на деня,понеже станах в 6:15 :| ,ставах все по-весела....не че нямаше и поводи за агресия и негативни чувства в мен,но го преодолях,успях да изразя онова,което почувствах в дадения момент без да се притеснявам,че онзи допринесъл за това ще ме види,което е похвално и се чувствам горда... След като мина тази първа част от деня,която принадлежи на училището отидохме да ядем торта с две много мои близки приятелки....радвам се,че мни подариха една книга "Аз бЛогинята" ,която така или иначе бях предвидила да си я взема,оказа се интересно четиво,но по-нататук мисля да коментирам това.Изпълник задължителната...

Happy Birthday To My Blogg

Иииии честита годишнина на мен и на моят блог който е на 1 годинка :) Спомням си толкова ясно този ден сякаш беше вчера... Пожелавам на читателите си много здраве любов и мечти който да преследват... Надявам се да не съм отекчила никога с писаниците си ...знам че понякога са съпер не свързани,неможете да разберете нищо или се губите някъде по средата на текста-това е нормално за мен когато обаче видите подредена мисъл знайте-има промяна аз порасвам...надявам се това да се случи в рамките на 2010-надявам се тя да е началото на нешо още по-хубаво... Също така ще се постарая да завърша историйката която споменах,че пиша и да ви заинтригувам и с нея!... За новата година съм настроена предизвикателно така че ще разказвам за всичко което ми прави впечатление,за всичко което изпитвам и мисля и се надявам да ви помогна по някакъв начин или поне да ви разнообразявам понякога живота с нещо малко по-различно...За мен този блог стана важен много от одоавна и ми стана като нещата без който не...