Писмо #1
Здравей! Току що изгледах поредния епизод на Suits. Не знам дали съм ти споделяла, но когато съм тъжна или умислена - в онова интровертно състояние - си пускам сериали да гледам. Сериал, а не филм, защото сериала има много епизоди и ако искам може и да не свършва. Кара ме да се прехвърля в една друга реалност, тази която не е моята. Днес даже сътворих една страхотна метафора с филм - да гледаш един филм, да си кажеш "много е як!", но когато се замислиш дали би искал да си на мястото на главния ферои, да си кажеш "а, не мерси, аз съм пас". Трябва да си го брандирам. Та по този повод се сетих да ти пиша. Гледам Suits и си мисля, че аз и ти можем да се опреличим като две двойки в този сериал. Едната е Харви и Майк, където аз съм Майл. Втората е Харви и Дона. Шизофренично от моя страна, тук отново ти си Харви, а аз Дона. Мисля си, че така ги определям именно заради взаимоотношенията, които сме издградили в моята глава. Все повече си давам ясна сметка, че няма нищо...