Последното участие на група Split в състезанието "Angel`s Stars" беше на 12.12.2009 година в клуб Angel Heart.Момчетата се състезаваха с група The Strunes.Конкуренцията се състоеше от четирима члена:две китари,барабанист и вокал,който прекара доста време "пеейки" извън сцената полугол. За разлика от тях момчетата от група Split се състоят от трима члена:две китари(Христо Михалков-Ici и Георги Михалков-George) и барабани(Венцислав Иванов-Venk).Те се насладиха максимално на времето,което бяха на сцената и в светлините на прожекторите и дадоха най-доброто от себе си,въпреки че вокалът в името на Христо Михалков-Ици беше леко болен.Поради това се наложи да посъкратят програмата от първоначално замислената.Въпреки това те изпълниха песни ,от които задължително беше включена аторската им песен "Lies".Имаше и малка изненада-бяха поканили свой приятел да им помогне при изпълнението на песента "Спомени" на Wosh MC,а именно с beatbox частта.Момчетата се р...