Random
Напоследък все ми се върти в главата дали да не седна да напиша нещо.... и всеки път,когато вече съм седнала нямам муза,нямам настроение,или не знам какво да кажа.... Думите все се изливат в главата ми и остават там....няма ги черно на бяло,няма доказателство,че съществуват.... Сесията свърши и сега 10 дни "почивка" ..... не знам в какво ще се състои,но ден 1 мина в чистене през по-голямата част от деня и във вечеря на вън с момичетата от Креативитито (Алекс,Мари и Меги) във втората половина на деня..... поне успях да се измора и да спя спокойно и разбира се да проведа някои друг смислен разговор... а другата седмица заминавам за Златни пясъци на обучение - мой ред да оползотворя добре почивните си дни и да отдъхна същевременно :) Във вторник със Алекс отидохме да гледаме един филм от фестивалчето Цветята на Корана казва се Дъждовен сезон и останах със следната физиономия О.о ... no comment Радвам се,че се виждам с тях и че поддържаме връзка по някакъв начин .... наистина ми...