American Honey.
.отвратително е... адски объркващо... цял месец филми и накрая първият филм, който си пускам вкъщи ме разтриса... с качество, с яснота... толкова е прост, че ми въздейства на всякакви нива и всички сетива... това е първият филм с толкова много музика в него и да е толкова брилянтно подбрана... няма парче, което да не ми хареса... боже колко е истинкси... не знам дали, защото съм била в Америка и всичко, което се показва в този филм е именно онази, част която иначе обичат да не показват - пътища, бедни семейства, хора на които им се налага да работят какво ли не, в пустоща или да са постоянно на път .... колко е лесен да те докосно през човешката драма, която на всички ни е позната и същевременно чрез първичността, спонтаността и чистотата на една любов пламнала на паркинг ... жертвите и възприятията... двойния стандарт и мечтите ни ... необходимостта ни от приключение, които в ежедневния забързан живот ти липсва, а на екрана е така добре представена през точно тази рутинност е уника...