А още една добавка - имам приятел, който има колега работещ в Emirates Airlines!!! How more awkward can it be?
Публикации
Показват се публикации с етикета strange thngs
The same as always
Напоследък се случват от онези странни неща, които нали знаете случават се, ако не всеки ден, то през ден. Като започнем от там, че намерихме връзка в обучаващия екип на студардите в Дубай, та стихнем до там, че ще представям университета на най-добрата си приятелка и тн. Т'ва всъщност няма много значение, но снощи случайността ме срещна с бивш съученик. И нали знаете как винаги се започва "И кво става при теб?" и започвате да теглите едни и същи локуми "Ами бачкам, уж уча и тн". И след всяка такава среща първо се питаш "Какъв й е смисъла?" след това осъзнаваш как за пореден път сте се оплаквали от положението в страната, в университета и как нямате търпение да хванете влака, самолета, автобуса за някъде само за да сте далеч от тук. Защо бееееее? Защо по дяволите всеки път едно и също нещо. И накрая изводът е: "Ние какво се оплакваме? Има и по-зле от нас." Но до кога така..... Искренно се надявам, че ще успея да постигна мир със себе си, хар...