Когато мисля си за теб, Поглеждам през прозореца и виждам те, Крачиш сигурно напред, Сякаш не оставяш нищо зад гърба си. Може би са само моят поглед или моите мисли, Детински и наивни, Които друго казват и крещят ти: „Обърни се!”. Питам се дали поне един от пътите, Когато сещам се за теб, И ти ще си припомниш, Че в крайна сметка си оставил „нещо” зад гърба си. Както вятър-пясъка, времето и тебе ще отвее, Надявам се далеч и може би завинаги, А дотогава с надежда зад прозореца ще сядам, За да гледам нечии хорски гърбове.