Публикации

Не знам дали американските филми наистина показват реалността в живота или всичко са измислени герои с измислени чувства и измислени реакции,но съм сигурна,че някъде по света всеки един разказан случай във филмите отнасящ се за отношенията и връзките между хората са верни,реални и се припокраиват.И знаете ли жалко е... Не знам дали трябва да се уча от тях,дори и да мога не бих и все пак бих се замислила... Как един мъж гради живота си,гради кариерата си,взаимоотношенията си.Получава всичко,което иска,но нещо се обърква и започва на ново - ново семейство и виждаш в този мъж един прекрасен човек,личност,индивидуалност и потенциален партньор - може да е грижовен,романтичен,забавен,отговорен,но когато се стигне до това ти какво искаш,да бъдат удоволетворени твоите жизнени желания става така,че той вече има своите и не иска да се занимава да задоволи твоите... и това,че ти можеш да пострадаш от този факт ама въобще не го касае..... В такъв момент ми идва да заплюя всеки такъв мъж и да им ...