Понякога...
Понякога просто ми идва да затрия всичко. Да изтрия всичко. Да залича всичките си профили в социалните мрежи. Да изтрия всичките си снимки. Да изтрия себе си - като със гумичка на молив - цък - цък И да замина. Да замина далеч... Да сменя косата, колата, черилото.... Да сменя себе си. И да започна отначало. Втори шанс. На себе си да дам.