Оскарите 3/03/2010 http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2812511... и все пак The Hurt Locker е измислена история...... ...явно някой хора се съмняват в успеха на своята работа-колко жалко.......остават 7 дни до Оскарите-да видим кой ще спечели!...