...
да но вече ми е омръзнало да търся... изморена съм... вече започвам да се повтарям...на хората им омръзва...аз сама на себе си омръзнах...не се социализирам точно порасди тази причнина.... всички разговори вече съм ги водила.... всичко онова което е било лесно да го правя ореди сега или ми е скучно да го правя или просто не знам как се прави..... не аз искам да живея сама .... а там не бпях сама... но знам че остана ли сама положението ще е страшно.... и въпреки това кога съм живяла за себе си .... майка ми има нужда от мен виждам я въпореки че не иска да говоря с нея и предимно я отбпгвам играп ролята на там съм ама не съм там... не искам да правя излишни разходи защото аз не работя няма и да работя скоро ,защото ням ада се захвана с нещо което не е по специалността и не е това което искам казала съм си го и се надявам да не наруша правилото си ... в момента се опитвам да се мотивирам да уча но наистина да го правя а не да е като в училище...... да искам да ходя по обуи...